Gydytoja psichoterapeutė 

Tel. +370 699 61910

Adresas: J.Jasinskio g. 9, Vilnius

El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

skype: margarita.siman

www.simanauskiene.com

Psichoterapeute tapau po ilgos savęs pažinimo ir ieškojimų kelionės.

Studijavau mediciną Vilniaus ir Heidelbergo universitetuose, įgijau vaikų ligų gydytojos specialybę. Vilniaus Universitete pabaigusi  rezidentūrą, dirbau Vilniaus miesto Universitetinėje ligoninėje.

Vėliau, beieškodama savęs ir naujų iššūkių,  pradėjau dirbti farmacijos versle, kur pasisėmiau neįkainojamos verslo ir darbo su žmonėmis patirties, turėjau galimybę mokytis, tobulėti, ieškoti, kartais klysti ir, be abejo, daug atrasti. Šalia jau turimo gydytojo įgijau verslo vadybos ir rinkodaros magistro diplomus, baigiau daugybę savęs tobulinimo kursų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, vedžiau seminarus, mokymus, vadovavau komandai, ugdžiau žmones.

Ilgainiui, susidurdama su skirtingų kultūrų ir poreikių žmonėmis, pradėjau suvokti, jog norėdama iš tiesų padėti žmogui, pirmiausia turiu suprasti, kodėl mes tokie skirtingi, kodėl elgiamės ir reaguojame nevienodai, kas lemia mūsų jausmus ir skirtingą nerimo lygį, kodėl praeities patyrimas toks svarbus ir ar jis nėra kintamas, o gal jį galima koreguoti? Nuolat kirbantis manyje klausimas KODĖL vedė mane  vis į gilesnį  ir gilesnį supratimą - nuo egzistencinės filosofijos, kuria domėjausi, judėjau analitinės psichoterapijos link. Todėl neatsitiktinai Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete baigiau 5 metų trukmės psichoterapijos studijas ir įgijau psichoanalitinio psichoterapeuto kvalifikaciją.

Meluočiau teigdama, kad analitinė psichoterapija man atsakė į visus mano KODĖL klausimus. Bet galiu drąsiai teigti, kad tapimą psichoterapeute vadinu didžiausia savo gyvenimo dovana, leidusia man pažinti žmogaus, o tuo pačiu ir savo sielos gelmes, suteikusia galimybę dalintis  ir padėti kitiems.

Šiuo metu Vilniuje dirbu privačiai gydytoja psichoterapeute, konsultuoju suaugusius bei paauglius. Lygiagrečiai įgyju vaikų ir paauglių psichiatro licenciją. Savo psichoterapeuto darbe be atskleidžiamosios ar palaikomosios analitinės psichoterapijos, jei prireikia, taikau ir kognityvinės bei elgesio terapijos, ugdomojo vadovavimo (coaching‘o) elementus.  

Konsultuoju susitikus individualiai arba virtualiai per Skype.